W  Moda

Into the wild

Przez admin | Listopad 28, 2018

Serce współczesnej dżungli bije w rytmie miasta. Tam nie ma miejsca na sentymenty – liczy się instynkt, szybkie i pewne działanie, które zawsze kończy się spektakularnym sukcesem.

Równie ważna jest też intuicja – głos, który gdy tylko wysłuchany, nie da się zwieść na manowce. Daj się ponieść elektryzującemu beatowi miasta, nie tracąc tego, kim naprawdę jesteś. Dzięki wyjątkowej kolekcji Luisa Zieglera wyróżniaj się w tłumie dzięki wyrazistej czerwieni, głębokiej czerni i hipnotyzującej bieli. Bądź królem swojego miasta tak, jak lew jest królem wszystkich zwierząt.

T-shirt może być jak wizytówka i wiele powiedzieć o jego posiadaczu. Czaszka to przede wszystkim symbol niezniszczalności. Noszą je osoby odważne, idące po swoje, niezależnie od przeszkód stawianych na ich drodze.

Na chłodniejsze dni im więcej warstw, tym lepiej, jednak wraz z jesienną chandrą wkrada się nuda w sposobie ubierania i doborze kolorów. Dlaczego by tego nie zmienić? Akcent w postaci tygrysa na kurtce nada Twojej stylizacji nieco bardziej ognistego charakteru – będzie trochę cieplej na sercu.

Czy w błogiej ciszy na łonie natury, czy w zgiełku wielkiego miasta pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam. W grupie tkwi prawdziwa siła do osiągania wyznaczonych celów i wspierania siebie nawzajem. Niech wizerunek lwa będzie Waszym znakiem rozpoznawczym i przypomina o tym, kto tu rządzi.